Omniwash Bulaşık Makinesi Servisi

Omniwash Servisi İstanbul

Anadolu yakasında tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının tamiri, bakımı ve servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

Omniwash Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı İstanbul Avrupa yakasında merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

  • Omniwash yetkili servis istanbul
  • Omniwash bulaşık makinası servisi
  • Omniwash yetkili servisi
  • Omniwash servisi
  • Omniwash endüstriyel mutfak
  • Omniwash teknik servis

Omniwash Servis Merkezi: (0212) 210 4356 Çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. As Teknik Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi Hizmetleri, tüm orjinal ve yedek parçalar, Deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ekonomik fiyatlara bulunmaktadır.

Alanında deneyimli kadrosuyla İstanbul Anadolu yakasında bakım, onarım, arıza, tamir, teknik servisi hizmeti sunmaktayız.

Servis talepleriniz için (0212) 210 4356 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası OMNİWASH Servisi: ATAŞEHİR OMNİWASH Servisi, Maltepe OMNİWASH Servisi, Kadıköy OMNIWASH Servisi, Üsküdar OMNİWASH Servisi, Ümraniye OMNİWASH, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarı gazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir